salonikpodrozy.pl

Spełnione marzenia o podróżowaniu

Archives

Czy interesuje nas oferta na tani sylwester?

Kiedy interesuje nas fajna zabawa, podczas której będziemy mogli z odmiennymi ludźmi świętować mijanie tegorocznego roku, a przyjście następnego, to powinniśmy się poznać z różnymi ofertami.

Wymarzone wczasy

Ciągnące się kilometrami piaszczyste plaże, stara cywilizacja, urocze wioski, urzekająca pustynia, kurorty wschodniego wybrzeża i w niczym im nie ustępująca wysepka w sercu Morza Śródziemnego – Djerba, proponująca wachlarz sportów wodnych – to Tunezja od swojej najlepszej strony.

W jaki sposób organizatorzy ogólnokrajowych zlotów harcerskich, a także ich uczestnicy przygotowują się do corocznych imprez

Harcerstwo przyciąga ludzi z pasją, choć równocześnie warto pamiętać, że w końcu skaut to nie żaden imprezowicz, ale nade wszystko osoba wyróżniająca się szczególną wrażliwością, uczciwością, honorowością i odwagą. Harcerza, podobnie jak żołnierza bądź funkcjonariusza służby granicznej, obowiązuje nadzwyczajny etos, który wyraża się choćby poprzez to, że takie osoby wkładają uniform. Bądź co bądź, dzisiaj harcerstwo jest kojarzone w głównej mierze ze wspólnym nuceniem pieśni przy ognisku i rzecz jasna zebraniami w szerszym gronie, czyli zlotami.