salonikpodrozy.pl

Spełnione marzenia o podróżowaniu

Bałtyk’

Spokojne wolne dni nad Bałtykiem

Mimo że każdego roku w branży turystycznej można dostrzec wyrazistą tendencję, że sporo osób decyduje się na eskapady urlopowe za granicę, to również i nasz kraj nadal jest chętnie zwiedzanym miejscem na świecie. Najwięcej ludzi lubi odbywać urlop nad Morzem Bałtyckim, gdyż w czasie lata przeważnie jest tu bardzo ładna pogoda. Takim sposobem, każda osoba jaka zdecyduje się na te wakacje wie, iż ma możliwość liczyć na to, co najkorzystniejsze.

Grzybowo

Grzybowo to zaciszna wieś wczasowa mieszcząca się w województwie zachodniopomorskim, 6 km na zachód od Kołobrzegu. Grzybowo jest dość specyficznie położone na terenie tak zwanej depresji grzybowskiej (0, 30 – 1, 00 m p.p.m.) . Grzybowo znajduje się w Strefie Chronionego Krajobrazu, gdzie obowiązują zasady Strefy Ochrony Uzdrowiskowej.

Kąty Rybackie wspaniały propozycja na rodzinne wakacje nad morzem

Kąty Rybackie to malutka, morska wieś rybacka, mieszcząca się w gminie Rewal. Obszar ten znajduje się w propozycjach krajoznawczych, jako Wybrzeże Rewalskie. Do najogromniejszych atrakcji miejscowości należy piaszczysta plaża, wysoki klif w jednej z zatok, jak również latarnia morska.

Jeśli na wakacje to tylko do Kołobrzegu!

Każdego roku nad polskie wybrzeże ściągają tłumy wczasowiczów. Powód jest jeden. Nigdzie na Starym Kontynencie nie ma takich plaż jak w Polsce. Szerokich, białych i z drobnym piaskiem. Dlatego, nie musimy lecieć do Hiszpanii czy na Kubę, po to by na własnej skórze odczuć upalne słońce i odpocząć.