Wczasy w czasie ponurej jesieni

To nieprawda, że na urlopy trzeba wyjeżdżać tylko latem. W wakacyjnych państwach, które są najchętniej wybierane przez turystów, ciepłe temperatury najczęściej dominują cały rok. Na dodatek w czasie posezonowym ceny wycieczek są o niebo mniejsze, co jest zaletą dla wszystkich tych, którzy mają mało środków. To doskonała szansa na wczasy dla mniej zamożnych.

hiszpańskie zabytki

Autor: Ben Garrett
Źródło: http://www.flickr.com
O ile się systematycznie wchodzi na witryny biur podróży (Biuro podróży Pedro Travel), można napotkać na takie gratki jak Majorka last minute all inclusive. Podstawowa do odniesienia sukcesu jest konsekwencja – na last minute czatują zazwyczaj masy ludzi. Trzeba pamiętać o znaczeniu określenia „last minute” – od opłacenia wycieczki do początku podróży zazwyczaj jest jedynie parę dni, warto więc wcześniej przygotować wszystkie torby i postarać się o urlop w zakładzie pracy.

Znakomitym pomysłem na listopadowy weekend może być last minute do Barcelony – pełna oferta wycieczek last minute. Nie będzie tam gorąco jak w Egipcie czy Turcji, ale Barcelona oferuje o wiele więcej atutów. To zjawiskowe katalońskie miasto czaruje wyjątkowym klimatem i niespotykaną architekturą. W mieście można zobaczyć wielki wpływ Gaudiego – płodnego architekta, który tworzył w Barcelonie. O ile chodzi o noclegi Barcelona oferuje bogatą gamę przybytków. Można tam spotkać niedrogie schroniska dla młodzieży, normalne hotele i eleganckie apartamenty. Wybór jest zależny oczywiście od pieniędzy. Dokładne wiadomości na temat poszczególnych przybytków znajdziesz przy pomocy Google.

Jeśli dysponujesz dużą ilością gotówki przeznaczonej na podróż i poszukujesz najbardziej luksusowych miejsc noclegowych Hiszpanii, musisz do Google wpisać słowa „apartamenty Hiszpania” – . Bez wątpienia zobaczysz dużo dobrych hoteli, zwłaszcza w stolicy państwa.

Czy wiesz, że więcej przeczytasz w treści? To oczywiście zbliżona problematyka, więc niewątpliwie sugerowane artykuły także są warte polecenia.

Kiedy będziesz zwiedzał Madryt, pójdź na ogromny stadion najbardziej utytułowanej drużyny piłkarskiej – Realu Madryt.