Na imprezy urodzinowe swego brzdąca możemy zatrudnić magika — wszyscy pewnie będą zachwyceni

Urodziny dla niejednego brzdąca to prawdziwe święto. Z niecierpliwością czeka na Prezenty i atrakcje.
|
Jeżeli za jakiś czas nasz brzdąc będzie świętował urodziny, to warto podumać nie tylko o wyjątkowym podarunku, ale także o niezapomnianym przyjęciu.

włochy - koloseum

Autor: Luca Serazzi
Źródło: http://www.flickr.com
zabawki konstrukcyjne

Autor: Vasile Cotovanu
Źródło: http://www.flickr.com
Oczywiście musimy ugościć jego znajomych i przyrządzić ogromną ilość pyszności. Ale czy to wystarczy? Aby impreza była uznana za najlepszą na świecie, powinniśmy pomyśleć nad zatrudnieniem iluzjonisty. Pokaz przeróżnych sztuczek pewnie przypadnie do gustu zarówno smykom, jak i rodzicom. Pamiętajmy jednak o tym, aby nawiązać kontakt z fachowcem, który nie zanudzi naszych maluchów prostymi sztuczkami. Współcześnie szkraby posiadają dostęp do internetu i nie bywają tak łatwowierne, jak kiedyś. Zatem iluzja, która będzie im pokazana, musi być na najwyższym poziomie. Sztuczki muszą zachwycać oraz rzecz jasna rodzić w głowie dzieci pytanie — jak on to zrobił.

Jeżeli niniejszy artykuł jest dla Ciebie przydatny, sprawdź źródło (http://www.spijtanio.eu/kwatery-pracownicze-siedlce) a odnajdziesz w tamtym miejscu podobne wiadomości. One również z pewnością okażą się dla Ciebie wartościowe.

Jeśli w czasie pokazu, kiedy dzieci będą siedzieć w pokoju lub w ogrodzie, zapadnie totalna cisza, to będzie to najlepsza ocena dla mistrza. Będzie to znaczyło, że urzekł oraz zaciekawił on swą małą widownię. Oczywiście przed pokazem powinniśmy się z magikiem umówić na kwotę, za którą będzie występował, ale także mniej więcej powinniśmy wiedzieć, jakie sztuczki będzie miał w zanadrzu.

Nie chodzi wcale o ingerencję w jego profesjonalny program, ale informację ile przestrzeni czy chociażby godzin potrzebuje na swe sztuczki. Powinniśmy też wiedzieć, czy przyjedzie z asystentką do pomocy.