salonikpodrozy.pl

Spełnione marzenia o podróżowaniu

morze’

Łeba – miejsce na wspaniałe wczasy

Mimo faktu, że Łeba istnieje od trzynastego wieku, w swojej dzisiejszej lokalizacji funkcjonuje od 1572 r.. Założyciele pierwotnej osady nie przewidzieli prawdopodobnie, że będzie ona zatapiana przez sztormy i zasypywana przez wędrujące wydmy. Obecne położenie jest znakomite – miasteczko ma pozytywny mikroklimat, dostęp do morza, a w najbliższej okolicy jedną z najogromniejszych atrakcji przyrodniczych w Polsce – Słowiński Park Narodowy. Warto, więc już wcześniej rezerwować noclegi. Łeba, albowiem przygotowuje się już na wakacje 2014.

Kąty Rybackie wspaniały propozycja na rodzinne wakacje nad morzem

Kąty Rybackie to malutka, morska wieś rybacka, mieszcząca się w gminie Rewal. Obszar ten znajduje się w propozycjach krajoznawczych, jako Wybrzeże Rewalskie. Do najogromniejszych atrakcji miejscowości należy piaszczysta plaża, wysoki klif w jednej z zatok, jak również latarnia morska.

Planowanie wczasów

Zorganizowanie świetnych, pełnych wrażeń wakacji jest wyjątkowo nieproste, a jednocześnie skomplikowanie. Najczęściej wybieranymi miesiącami na wakacyjny wypoczynek są lipiec jak również sierpień. Jednakże, jeśli wybieramy się poza granicę kraju do ciepłych państw to takimi najlepszymi miesiącami na odpoczynek są kwiecień, maj albo wrzesień. W krajach zagranicznych wyjątkowo znana jest organizacja wczasów na własną rękę. Wtenczas to od nas zależy gdzie i na jak długo chcemy pojechać.