salonikpodrozy.pl

Spełnione marzenia o podróżowaniu

morze’

Kąty Rybackie wspaniały propozycja na rodzinne wakacje nad morzem

Kąty Rybackie to mała, morska wieś rybacka, znajdująca się w gminie Rewal. Obszar ten figuruje w ofertach wczasowych, jako Wybrzeże Rewalskie. Do największych atrakcji miejscowości należy piaszczysta plaża, wysokie urwisko w jednej z zatok, a także latarnia morska.

Niezapomniany relaks nad morzem w Mielnie

Mielno to słynna miejscowość turystyczna znajdująca się na polskim wybrzeżu i nad jeziorem Jamno. Równocześnie z sąsiadującą z nią miejscowością Unieście tworzy kompleks wypoczynkowo – rekreacyjny, doskonale przystosowany by ugościć urlopowiczów planujących wczasy 2014 nad morzem!

Wakacje w Polsce czy za granicą?

Zbliżają się wakacje i powoli powinniśmy zacząć organizować nasze wyprawy. Każdego lata zdarza nam się mieć te same rozważania, dokąd wyjechać na wczasy. Na rynku turystycznym bez problemu odnajdziemy bardzo dużą ilość najróżniejszych opcji. Jeśli pragniemy wypocząć w w gorących krajach, opalają się cały dzień na plaży, warto wziąć pod uwagę wczasy w Tunezji. Tunezja to niezwykle popularny kraj, gdzie na pewno nie trzeba będzie nam obawiać się tego, że będzie zimno albo że będzie mało słońca. Każdy z nas na pewno cieszyła by się, mając możliwość spędzenia wakacje opalając się na gorącej plaży i kąpiąc się w ciepłym morzu. Wykupując wczasy w Tunezji, czy to w jakimś hotelu czy także w pensjonacie najczęściej mamy możliwość wykupienia pakiet all inclusive.

Pomysł na urlop na greckiej wysepce

Wczasy w Grecji łączą się głównie ze słońcem, wybrzeżem i morzem. Warto jednak pamiętać, że są tutaj również urocze góry i czarująca obfitością przyroda, doskonałe okoliczności, żeby zażyć trochę ruchu.
Dużo osób korzysta z propozycji last minute all inclusive Grecja, by zapoczątkować naukę, albo ulepszać swoje umiejętności w windsurfingu i kitesurfingu.