salonikpodrozy.pl

Spełnione marzenia o podróżowaniu

noclegi’

Kusząca, wieczna propozycja czterech ścian w Legnicy

Legnica to gmina znajdujące się w południowo-zachodniej części Polski, w województwie dolnośląskim. Jest to trzecie co do wielkości mieścina w województwie wnet po Wrocławiu i Wałbrzychu. Gminami powiązanymi Legnicy są : Wuppertal- Niemcy, Drohobycz- Ukraina, Blansko – Czechy, Roanne – Francja i Orenburg – Rosja.

Gąski – Odprężające wakacje w nadmorskim kurorcie

Gąski to wieś wakacyjna leżąca na wybrzeżu zachodnim, w okolicach Mielna. Należy do najbardziej spokojnych polskich kurortów nadmorskich, w związku z tym wybierając to miejsce na wakacje nad Bałtykiem można liczyć na wypoczynek w ustronnej i spokojnej atmosferze.
Niedaleka odległość Mielna i Sarbinowa, to kolejny atut dla turystów, którzy okazjonalnie chcieliby zaznać rozrywki w miejscach ze znaczniejszą liczbą knajp i dyskotek.

Kąty Rybackie wspaniały propozycja na rodzinne wakacje nad morzem

Kąty Rybackie to nieduża, nadmorska wioska rybacka, położona w gminie Rewal. Region ten mieści się w propozycjach krajoznawczych, jako Wybrzeże Rewalskie. Do największych atrakcji miejscowości należy piaszczysta plaża, wysokie urwisko w jednej z zatok, jak również latarnia morska.