salonikpodrozy.pl

Spełnione marzenia o podróżowaniu

plaże’

Niezapomniany relaks nad morzem w Mielnie

Mielno to słynna miejscowość turystyczna mieszcząca się na polskim wybrzeżu i nad jeziorem Jamno. Wraz z sąsiadującą z nią miejscowością Unieście tworzy kompleks wypoczynkowo – rekreacyjny, idealnie przystosowany by przyjąć turystów planujących wakacje 2014 nad morzem Bałtyckim!

Pokoje nad morzem – spełnienie marzeń bez wątpienia niejednego podróżnika

Obecnie wielu z nas ma przed sobą ogromne możliwości związane z podróżowaniem. Właśnie, dlatego konieczne jest właściwe przeanalizowanie ich i zdecydowanie się na tą, która będzie w pełni odpowiadać naszym wymaganiom. Z tego względu wzrastająca liczba osób decyduje się na takie rozwiązania jak pensjonaty nad Bałtykiem. Chcąc, bowiem spędzić wyjątkowy czas w wyjątkowym miejscu i w rezultacie wypocząć po nieraz wykańczającym roku w pracy i w życiu rodzinnym, dobrze jest udać się nad Morze Bałtyckie.

Grzybowo

Grzybowo to zaciszna wieś wczasowa mieszcząca się w województwie zachodniopomorskim, 6 km na zachód od Kołobrzegu. Grzybowo jest dość specyficznie położone na terenie tak zwanej depresji grzybowskiej (0, 30 – 1, 00 m p.p.m.) . Grzybowo znajduje się w Strefie Chronionego Krajobrazu, gdzie obowiązują zasady Strefy Ochrony Uzdrowiskowej.

Kąty Rybackie wspaniały propozycja na rodzinne wakacje nad morzem

Kąty Rybackie to malutka, morska wieś rybacka, mieszcząca się w gminie Rewal. Obszar ten znajduje się w propozycjach krajoznawczych, jako Wybrzeże Rewalskie. Do najogromniejszych atrakcji miejscowości należy piaszczysta plaża, wysoki klif w jednej z zatok, jak również latarnia morska.