Bluzy polarowe i czołówki – czyli, jakie rzeczy wynieść ze sobą na wyprawę w górki

Chcesz wyjechać w górki? Nie zapominaj o jakiejś rzeczy ciepłym do nałożenia na siebie i światełku, który dopomoże Tobie w mroku!
Polar to od długiego czasu jeden z najpopularniejszych typów tkaniny (a bardziej dokładnie Dzianiny), używany do produkcji odzieży sportowej (w podstawie, jednakże nie tylko).

polary

Autor: falkowata
Źródło: http://www.flickr.com
Jest dużo mocniejszy i cieplejszy niż owcza skóra – nadto pod wpływem wody nie zatraca swoich właściwości. Dzięki paroprzepuszczalności daje pozwolenie na wyparowywanie się potu. Istnieją polary dla mężczyzn oraz kobiece, dlatego każdy znajdzie coś dla swojej osoby – świetne przykłdy takich miejsc: https://www.skalnik.pl/odziez/odziez-meska/odziez-meska-kurtkiczęścia” przyszłych właścicieli, gdyż można dobrać ją pod daną sytuację, albo zwyczajnie wybrać barwę, którą najbardziej lubimy. Mamy też opcjęalternatywę z kapturkiem a także bez, dlatego nie jesteśmy zmuszeni się obawiać, że zamarzniemy w czasie wycieczki!
Planujesz pozostać w górkach nocą, albo może „zwiedzać” jakiegoś typu mroczne miejsca? Kup światło czołowe! AleJednak jakiego typu będzie najlepszanajwspanialsza? Oczywiście przedsiębiorstwa Petzl! Czołówka Petzl to doskonałe rozwiązanie w każdego typu sytuacji, kiedy ma się zapotrzebowanie na „tyci kawałka światła”. W porównaniu od potrzeb można dobrać zasięg światła, wyregulować kąt padania światła, czy wskaźnik ładującej się baterii. Istnieją czołówki o różnych kształtach i kolorach, także z łatwością znajdzie się jakąś rzecz idealnego na naszą głowę.

Ceny różnią się od siebie – najtańsze światła czołowe firmy Petzl są granicach cen około 20 złotówek, a najbardziej drogie są w stanie osiągnąć nawet ponad 1500 złotych – (sprawdź tutaj). Na dużo modeli pozostała p(sprawdź tutaj)arancja] nawet do 3 latek, w zależności od modelu czy sklepiku w którym robimy zakupy.