Wycieczki zagraniczne w tym roku

Dobiegają końca futbolowe emocje i startują wakacje. Plany zwykle tworzy się na kilkanaście tygodni przed wyruszeniem w drogę, ale dla zwlekających na pewno znajdą się znakomite oferty w biurach podróży. Pojawia się pytanie: jaki kierunek obrać i jakie biuro podróży wybrać?

Podróże z dzieckiem

Autor: FuturePR
Źródło: FuturePR

Tego lata prawie siedemdziesiąt procent Polaków zdecyduje się na urlop w kraju. To zadowalająca wiadomość dla tych, którzy chcą całkowicie odpocząć od współobywateli, w poprzednich latach często zauważalnych w zagranicznych kurortach. Patrząc na najczęściej obierane kierunki na wakacje Hiszpania, Grecja, Włochy i Chorwacja plasują się w czołówce. Łatwo się domyślić, skąd się tu znalazły trzy pierwsze państwa – dotknięte zapaścią nęcą niskimi cenami aprowizacji i pobytu. Zwłaszcza wakacje w Grecji wydają się najbardziej opłacalnym wyborem.

Dużo ludzi ostatnimi czasy obawiało się lecieć do kraju faraonów. Rewolucja w Egipcie się wreszcie unormowała, zatem wakacji tam nie należy się już bać. Polecam spojrzeć do propozycji last minute Egipt może stać się wspaniałym wyborem w tym roku. Dysponującym większą ilością gotówki polecam opcje all inclusive. Egipt w tym roku (wejdź tu) zapewne także nie będzie zadeptywany, więc wakacje (oferta) nad Nilem bardzo polecam.

indie, egzotyczne

Źródło: http://www.eccotravel.eu/

Odwiedzając biuro podróży (np.: ) trzeba zwrócić uwagę na niedaleki kraj nad morzem Czarnym, który potrafi zaoferować względnie niewysokie ceny, piękne widoki i wspaniałe jedzenie. Piszę tu o Bułgarii oczywiście. Zwłaszcza polecam odwiedzić Warnę i Złote Piaski, cudowne nadmorskie miejscowości. Propozycje turnusów można znaleźć zarówno w pozycjach last minute, jak i all inclusive. Bułgaria to wciąż niedoceniana do końca przez świat turystyczna perełka. Zobacz oferty:

wakacje – sprawdź mega ofertę chorwacja autokaremwww.eccoholiday.com