Perfekcyjny sposób na genialną przygodę

Gdy zastanawiasz się, dokąd wybrać się w trójmieście, to na mapie tamtejszych rozrywek jest escape room Gdańsk. To miejsce, które na pewno zaskoczy większość osób. W czym rzecz? Otóż w Gdańsku powstało miejsce z pokojami, z których trzeba uciec, czas na ucieczkę to 60 minut. Możemy wybrać pokój: skazańca śmierci, Alicji z Krainy Czarów i pokoju, w którym będziemy musieli odszukać skarb zrabowany przez korsarzy.

Do wybranego pokoju wchodzi od dwóch do pięciu osób drzwi zamykają się i rozpoczyna się zabawa. Dostajemy wskazówki, szukamy rozwiązań i powinniśmy znaleźć wszystko, by zdążyć przed czasem. Zabawy jest, co niemiara. Musimy jedynie chcieć rozwikłać zagadkę. To świetna zabawa dla ludzi, którzy szukają czegoś innego. Zamiast ponownie snuć się po plaży, albo siedzieć z piwem w dłoni rzeczywiście warto poczuć niczym prawdziwy detektyw.

Zupełnie inny wymiar rozrywki

escape room

Autor: Travis Wise
Źródło: http://www.flickr.com

Pewnie nieraz mieliśmy ochotę być wewnątrz jakiejś filmowej zagadki i wskazać głównemu aktorowi, co powinien zrobić, bo przecież przed telewizorem wszystko to zdaje się tak proste. Obecnie możemy stać się częścią akcji. Mianowicie można wybrać się do escape room Gdańsk – . To metoda na spędzenie czasu na grze, w której trzeba wziąć czynny udział.

Nie ociągaj się – czytaj, jeżeli zainteresowały Cię notki z opisu, który dla Ciebie opracowaliśmy. Pod tym linkiem znajdziesz sporo szczegółów.

By się wydostać z danego pomieszczenia należy połączyć wiele wskazówek poukrywanych w pokoju, na pozór banalna sprawa, jednak okazuje się, że sześćdziesiąt minut może nam nie wystarczyć. I nagle okazuje się, że filmowy bohater rzeczywiście nie ma tak łatwo. Czasem nawet wszystkie wskazówki ciężko połączyć, ale zabawa i tak jest wyśmienita.

Zawsze to coś innego, a tak w ogóle są aż 3 pokoje do wyboru (info: ) i niebawem będzie też czwarty. Dlatego kiedy raz pójdziemy w to miejsce, to będzie można wrócić sprawdzić się w innych zagadkach. Powinniśmy opowiedzieć o tym znajomym, by i oni mogli tam pójść, kto wie może okaże się, że jest pośród nas jakiś następca Holmesa, bo na sto procent będzie dużo radochy i wiary w to, że jakoś się uda wyjść z danego pokoju bez żadnego uszczerbku na zdrowiu. Jasne jest, że wszystko jest całkowicie bezpieczne, chodzi tu raczej o to by ruszyć głową, ale nie zalegając w fotelu, a tylko ruszając się i poszukując wskazówek, które prowadzą do wyjścia.