Najpiękniejszy podarunek to ten, który jest zrobiony własnoręcznie – obdarowany zdaje sobie sprawę z tego, że poświeciliśmy czas oraz uwagę specjalnie dla niego

Jest mnóstwo możliwości na pokazanie uczucia oraz przywiązania. Jednym z nich wydaje się być obdarowanie małżonki jakimś uroczym drobiazgiem.

Najkorzystniej jeżeli jest zaprojektowany własnoręcznie. To pokaże nasze szczere intencje oraz chęć zrobienia czegoś niepowtarzalnego.

ozdoby

Autor: Petr & Bara Ruzicka
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli mężczyzna chce podarować swojej wybrance nietuzinkowy podarek, to powinien podumać o tym, żeby dać własnoręcznie wykonane szkatułki drewniane na błyskotki. Jeśli jego żona ma całe mnóstwo kolczyków oraz pierścionków, to na pewno doceni taki gest. Da jej to możliwość uporządkować chaos w biżuterii, a ponadto będzie mogła pochwalić się przyjaciółkom, jak cudowny prezent dostała od małżonka. Trzeba zawczasu podumać o tym, aby w szkatułce zrobić szuflady na kolczyki, bransoletki itd.
Jeśli chcemy samodzielnie zrobić jakiś podarunek, a chcemy kupić gdzieś niezbędne do tego elementy i przyrządy, to należy wyszukać w internecie Sosenka decoupage. Masz możliwość kupić tam na przykład pędzle, farby, brokat, cekiny i całe mnóstwo innych rzeczy, w zależności od tego, co chcemy stworzyć. Wówczas własnoręcznie możemy skleić pewne elementy, żeby zrobić szkatułkę lub piękny ceramiczny talerz czy kubek, które własnoręcznie pomalujemy.

Większość sklepów tego typu bezproblemowo wyszukamy w dużych miastach, a jeśli nie mamy ochoty tracić czasu, to możemy zamówić wszystko w sklepie online. Paczka zostanie dostarczona prosto do naszego domu.