Przed długo oczekiwanym festiwalem trzeba dobrze przygotować

Tak, sukces, myślisz bardzo donośnie, bo wszyscy ludzie patrzą na ciebie z zaskoczeniem. Olewasz to, gdyż twoje uczucia buchają jak gorąca para i chcą teraz być tam, gdzie będziesz za kilka dni. Tak, wybierasz się na ten wyśniony event, zobaczysz na nim własnych ulubionych artystów, spotkasz towarzystwo, którzy odczuwają to, co ty.

zespół Pink Floyd

Autor: Jimmy Baikovicius
Źródło: http://www.flickr.com

Wejściówkę mocno ściskasz w dłoni, nie możesz go wszak zgubić. Pociąg masz też już „zaklepany”, zostaje tylko czekać i słuchać grup, które wkrótce usłyszysz na żywo. Wszystko jest fantastycznie, myślisz, jednakże po chwili nadchodzi wątpliwość, bo właśnie dochodzi do ciebie, że nie posiadasz jeszcze całego asortymentu. Brakuje ci rockowych, metalowych i rapowych łańcuchów (nieśmiertelniki rock), podobnie nie masz w swoich zbiorach rockowych, metalowych i rapowych naklejek. Szybko nadrabiasz te braki.

Witasz się z kolegą, który też wybiera się na festiwal. Oboje wyliczacie ze sobą oczekiwania, nie możecie się opanować, tak jesteście rozemocjonowani. Raptownie twój koleżka rzuca, że wszystko byłoby dobrze, lecz nie zdążył kupić jeszcze tych rockowych, metalowych lub rapowych naszywek (oferta naszywek muzycznych), właściwie to wszystko jedno, bo słucha wszystkiego, co dobre, z każdego gatunku, ale chciałby posiadać przynajmniej jedną właściwą naszywkę.

koncert

Autor: BL4CK_K1N6
Źródło: http://www.flickr.com

Rozumiesz swojego kumpla i mówisz jemu o własnych brakach w zaopatrzeniu. Wspólnie dochodzicie do wniosku, że powinniście to dopracować. Tak samo zdałoby się jeszcze przecież zakupić rockowe, metalowe i rapowe nieśmiertelniki, razem wpadacie na ten inwencję i od razu notujecie to na kartce, żeby przypadkowo nie zapomnieć.

I w tej chwili jednak miast biec do sklepu (lub raczej jechać, ponieważ mieszkasz przecież w małym miasteczku, gdzie nie ma podobnych miejsc) wchodzisz do Internetu, porównujesz koszty i w końcu zamawiasz. O widzisz, iż zrobiłeś jeszcze lepszy interes, gdyż nie zapłacisz za opłatę przesyłki! Uważasz, iż całość układa się po twojej myśli. I tak w istocie jest. A parę dni później nadprogramowo się dowiadujesz, iż twoja ulubiona kumpelka też jedzie! No, to będzie impreza!