Czy zdajecie sobie sprawę dokąd najrozsądniej polecieć na egzotyczne wakacje?

Jesienne urlopy najczęściej przynoszą chwilę wytchnienia od letnich tłumów i odciążają domowy budżet. W Europie tylko w nielicznych krajach możemy pozwolić sobie na słoneczne i morskie kąpiele, jednak Azjaci o tej porze dopiero rozpoczynają turystyczny sezon. Najchętniej odwiedzanymi krajami przez Polaków stały się Tajlandia i Indie. Indie to kraj Azji Południowej charakteryzujący się wielkimi kontrastami.

eccotravel

Brudny i zatłoczony, przepełniony ekstremalnym ubóstwem i chaosem. Indie to miejsce, w którym aromaty przypraw mieszają się z zapachem kadzideł, a nieustający dźwięk klaksonów i niezliczonych tłumów staje się po pewnym czasie ukojeniem dla zmysłów. To ziemia, która pokazuje dzisiejszy, otaczający nas świat i uświadamia, jak ogromne szczęście mamy w życiu i jak wiele wdzięczności powinniśmy odczuwać, za to, kim jesteśmy i czego w życiu doświadczyliśmy.

Wakacje w Indiach to mieszanka kultur, kolorów, smaków i aromatów, którą albo się pokocha, albo… Cała oferta. Last minute Cała ofertaz każdym rokiem zrzesza sobie coraz większą liczbę miłośników Azji. Ten kraj to jej pigułka, cenna perełka. Turystów zauroczą tysiące kilometrów plaż, dżungle, przebogata fauna i flora, pyszna kuchnia oraz sympatyczni i uśmiechnięci Tajowie. Do tego kuszą niewysokie ceny i magiczna atmosfera. Kto raz odwiedzi Tajlandię będzie marzył, żeby tu wracać. Sprawdź ofertę: .
Naturalnie atrakcjhttp://www.eccotravel.eu/tajlandia/ceny. Posezonowe obniżki czy rabaty to możliwość, by pojechać na wakacje nawet o połowę taniej. Tym, którzy marzą o odległych zakątkach, a nie mają zasobnych portfeli, biura podróży oferują dwa rodzaje tanich wyjazdów: first minute i last minute [TAG=egzotyka. W opcji first minute, wycieczkę trzeba wykupić przynajmniej z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. Ale bardziej opłaca się korzystać z ofert last minute.

papuga

Autor: unbekannt270
Źródło: http://www.flickr.com

Im dłużej wstrzymamy się z decyzją wyjazdu, tym taniej go kupimy. Na dzień przed urlopem może trafić się nam wycieczka przeceniona nawet o 50 procent. Zakładając, że mamy tak mocne nerwy, aby czekać na walizkach do ostatniej chwili, nie mając pewności, czy znajdzie się tani bilet. O kilka procent tańsze są też z reguły wycieczki sprzedawane w sieci, bo nie musimy płacić za pośrednictwo agenta.