W którym miejscu odpoczywać, jeździć na snowboardzie, wchodzić na szczyty i zwiedzać muzea? W Nowym Targu.

Południe Polski pełne jest ciekawych miejsc, o których istnieniu często nawet nie wiemy. Inne natomiast są zupełnie zapomniane przez ludzi tworzących swoje plany urlopowe. A szkoda. Bardzo często bywa tak, że śnimy o wyprawach do odległych krajów , a nie jesteśmy w stanie nic powiedzieć o naszej najbliższej okolicy.

snowboardziści na stoku

Autor: Beraldo Leal
Źródło: http://www.flickr.com
Tymczasem rzut beretem od nas znajdziemy tereny, z którymi warto się zaznajomić. Poza tym, znakomita większość wspomnianych miejsc doskonale sprawdzi się nie tylko jako cel popołudniowych wędrówek, ale także pełnowymiarowych urlopów|nadaje się na kilkunastodniowe wczasy, a nie tylko na parogodzinny wypad. Miejscowością, która z pewnością zagwarantuje nam odpowiednią dozę rozrywki i wypoczynku jest na przykład położony w Małopolsce Nowy Targ- polecany hotel (hotel przy stoku narciarskim) Nowy Targ.

Czy uważasz, że jest potrzeba jeszcze jednego sprawdzenia umieszczonych w tym artykule informacji? Jeśli tak, to kliknij tutaj oraz zweryfikuj witrynę (http://libra.tm.pl/).

Ta dawna stolica a zarazem największy ośrodek miejski Podhala ma w ofercie mnóstwo rozmaitych atrakcji i rokrocznie przyciąga rzesze turystów narciarstwa i snowboardu mogą korzystać z dobrze przygotowanych stoków i wyciągów.

góry zimą

Autor: Madalina Ungur
Źródło: http://www.flickr.com
Osobom, które chętnie łączą czynny wypoczynek z poznawaniem historii i zwyczajów danego miejsca, Nowy Targ i sąsiednie miejscowości mogą zaproponować szereg bardzo interesujących opcji: Muzeum Podhalańskie Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego, Dwór w Łopusznej lub też Skansen Kolejowy w Chabówce. Zamiłowanym włóczykijom spodobają się okoliczne trasy piesze o różnym stopniu trudności. Świeżo upieczeni wędrowcy i zaprawieni piechurzy na pewno znajdą coś dla siebie. Na zmęczonych zdobywców gór, ośnieżonych stoków czekają tamtejsze gospody i bary. Relaks przed następnym dniem pełnym wyzwań zapewni z kolei każdy hotel z szerokiej oferty miejsc noclegowych w Nowym Targu- przekonaj się: .