Jeśli na wakacje to tylko do Kołobrzegu!

W każde wakacje nad polskie morze ściągają miliony turystów. Przyczyna jest jedna. W całej Europie nie ma takich plaż jak tutaj. Szerokich, białych i z miękkim piaskiem. Z tej przyczyny, nie musimy lecieć do Turcji czy na Malediwy, po to by na własnej skórze odczuć upalne słońce i odpocząć.

Kołbrzeg

Autor: brzeszczot
Źródło: www.sxc.hu

Wystarczy udać się nad Bałtyk. Morze Bałtyckie, chociaż nieco chłodniejsze, absolutnie nie odbiega urodą od lazurowych wód południa Europy. W jakie miejsce zatem warto wyjechać na tegoroczne wakacje?
Bez wątpienia niezapomniane wakacje przeżyjemy w Kołobrzegu. Kołobrzeskie plaże zyskały sobie miano najpiękniejszych. Nic więc dziwnego, iż jest to idealne miejsce dla zarówno miłośników sportów wodnych, jak i typowego letniego leniuchowania. Godne uwagi są tu trzy plaże: Plaża Centralna o długości prawie 400 metrów oraz Plaża Zachodnia i Plaża Wschodnia. Kołobrzeg to przepiękne, zadbane i cały czas rozwijające się miasto, z historią, portem i latarnią morską. To wymarzone miejsce na piesze wędrówki i poznanie miasta i jego okolic, więc w chwilach gdy pogoda nie dopisuje – miasto zapewnia nam wiele atrakcji.

[

Sopocka plaża

Autor: maciekbor
Źródło: http://www.flickr.com/

]Musimy tylko przeznaczyć trochę czasu na wyszukanie odpowiedniego miejsca noclegowego, a zrozumiemy, że letnie wojaże nad Bałtykiem mogą być tak samo udane jak za granicą.

Jeśli czytasz ten artykuł, to oznacza, że opisywany temat nieprawdopodobnie Cię zainteresował. Jeżeli tak w rzeczywistości jest, to kliknij tutaj i przejrzyj rzetelne informacje.

Odszukanie noclegu to żaden problem. Musimy jedynie wpisać w wyszukiwarce poszukiwany temat Kołobrzeg noclegi blisko morza, a już niedługo znajdziemy się na piaszczystej plaży.
Moda i łatwa dostępność wycieczek zagranicznych stały się przyczyną, iż dużo turystów zapomniało o wakacjach spędzonych na polskich plażach. A Bałtyk to nie tylko plaże, ale także wspaniały klimat, który zbawiennie wpływa na nasze samopoczucie.

Powietrze nasycone jodem wzmacnia odporność, a pływanie w słonej, morskiej wodzie korzystnie wpływa na nasz organizm.
Tylko w Kołobrzegu poczujemy klimat nadmorskiego kurortu (Oferta apartamentów Villa Mare). Proszę wierzyć, każdy znajdzie tu zajęcie odpowiednie dla siebie: opalanie się na rozgrzanej plaży, poznawanie zabytków, których w mieście nie brakuje, podziwianie widoku morza z tarasu latarni czy też bogate, nocne życie.