Wygodnie, ekonomicznie, a może samochód z bagażnikiem? Wynajmij samochód w Leoapart

Sto pięćdziesiąt, dwieście, trzysta złotych – podobne ceny skojarzymy w pierwszym rzędzie z ubraniami dobrej marki, a w transporcie między miastami czy państwami z biletami. Te ceny tyczą się także wynajmu auta na kilka dni. W większych miastach kraju funkcjonuje po kilka prywatnych firm, które zajmują się udostępnianiem wszelkich pojazdów. Opcje? Auta dla bogatych, ekonomiczne, z bagażnikiem, na okres kilku dni, czy miesiąca. Pojazd możemy pożyczyć na dłuższy okres, co wiąże się z większą gotówką.

Leoapart

Autor: B&B Magnolia Apartments
Źródło: B&B Magnolia Apartments

Nie tylko dłuższe wypożyczania dostępne są dla zasobniejszych ludzi, takich, którzy przylatują na chwilę do miasta. Z podobną myślą funkcjonuje to we Wrocławiu, gdzie car rental Wrocław dysponuje przedstawicielstwami kilku przedsiębiorstw, które znajdują się bezpośrednio w hali przylotów. Lokalne lotnisko może zaoferować więc kolejny, atrakcyjny sposób dojazdu do miasta – jednak najbardziej kosztowny. Jeśli VIP przylatujący do miasta nie ma problemów z brakiem gotówki i w planach ma najlepsze apartamenty we Wrocławiu, pożyczenie auta przez car rental wydaje się logiczną opcją. Dlaczego?

Kilkudniowa wizyta, lecz bez własnego samochodu czy kierowcy, oznaczałaby konieczność o wiele mniej wygodnego podróżowania miejską komunikacją lub korzystania z taksówek. Parę dłuższych kursów w mieście na dobrą sprawę okazałyby się równoznaczne z trzema dniami wynajmu auta. Lepiej jest oczywiście w car rental Wrocław – na wypożyczającym spoczywa jedynie i aż przymus zadbania o stan auta i niedopuszczenie do uszkodzeń. Cała reszta, czyli to ile jeździmy i gdzie, należy tylko do naszego wyboru. Na stronach www w zakładkach firm wypożyczających wybieramy daty (od dnia pożyczenia do interesującego nas terminu oddania), najbliższy serwis, listę firm (wynajem samochodu we Wrocławiu).

Progres w ofertach czasowych jest taki jak na rynku – wypożyczenie na miesiąc i więcej oznacza pewne zniżki. Jednak jest to „zabawa” wymagająca sporej gotówki – dysponowanie Suzuki Swift kosztuje tysiąc złotych, a Opla Corsy blisko 1300.

Ta oferta malediwy last minute jest bardzo atrakcyjna i jeśli poszukujesz więcej danych na prezentowaną tu kwestię, to odnajdziesz je tu.

Takie rabaty sięgają nawet dwudziestu procent. Jednak zastanówmy się, czy po prostu nie kupić własnego auta, które – droższe kilka razy od dłuższego pożyczenia – załatwiłoby raz na zawsze sprawę z szukaniem car rental.