Wakacje w ostatnim momencie

Lato 2014 trwa już od paru tygodni. Jeżeli nie zdecydowałeś się jeszcze na żaden urlopowy wyjazd, nie przejmuj się! Mnóstwo agencji turystycznych oferuje swoim klientom wycieczki last minute – najczęściej sporo tańsze od tych normalnych.

Wyłączną wadą takiej możliwości jest to, że wylot odbywa się w przeciągu zaledwie paru dni od zaklepania wakacji. Spakuj wiec wcześniej walizki i zacznij szukać niedrogich ofert last minut. Wakacje w Tunezji i innych upalnych krajwakacje – https://eccotravel.eu/izrael/ – na wyciągnięcie ręki! Atrakcyjne oferty wakacyjne znajdziesz, jeżeli będziesz systematycznie patrzył, co konkretne biuro turystyczne ma w ofercie. Mądrze jest codziennie zaglądać na witryny online takich biur podróżniczych, by żadna gratka nie przeszła niezauważona. Dobrze jest też zaglądać na portale przewoźników lotniczych, którzy od czasu do czasu tworzą atrakcyjne upusty na bilety na samolot.

wyspa w Chorwacji

Autor: Carine06
Źródło: http://www.flickr.com

O ile pragniesz spędzić rewelacyjne wakacje na malowniczym wybrzeżu Adriatyku, idealnym wyborem jest last minute (zobacz: jamajka last minute z niemiec) do Chorwacji. To popularny kraj wśród Polaków – trudno się dziwić, widoki są naprawdę przecudne, a ceny niskie. Szczególnie, jeśli dopisze ci fortuna i upolujesz tanie last minute do Chorwacji.

Dobrą opcją na wakacyjny relaks mogą być także wycieczki do Grecji w przystępnych cenach, takich jak na serwisie . W tym gorącym państwie, który szczyci się bogatą tradycją, zbiera żniwo teraz olbrzymi kryzys ekonomiczny. Z tego powodu ceny noclegowe mogą być sporo niższe niż gdziekolwiek indziej. Każdy powinien zwiedzić choć raz sławetny Akropol, zwiedzić dokładnie stolicę Grecji oraz pospacerować ścieżkami, którymi wieki temu przechadzali się słynni myśliciele, którzy tworzyli naszą kulturę.

Można też pójść na rejs stateczkiem rejsowym, który pływa po ciepłym Morzu Egejskim. Fajnie jest pojechać na krótką wyprawę do Turcji – obowiązkowo trzeba obejrzeć ruiny Troi, starożytnego miasta przedstawionego w epickiej Iliadzie.