salonikpodrozy.pl

Spełnione marzenia o podróżowaniu

wycieczki’

Jeśli na wakacje to tylko do Kołobrzegu!

Każdego roku nad polskie wybrzeże ściągają tłumy wczasowiczów. Powód jest jeden. Nigdzie na Starym Kontynencie nie ma takich plaż jak w Polsce. Szerokich, białych i z drobnym piaskiem. Dlatego, nie musimy lecieć do Hiszpanii czy na Kubę, po to by na własnej skórze odczuć upalne słońce i odpocząć.

Wakacje w Polsce czy za granicą?

Zbliżają się wakacje i powoli powinniśmy zacząć organizować nasze wyprawy. Każdego lata zdarza nam się mieć te same rozważania, dokąd wyjechać na wczasy. Na rynku turystycznym bez problemu odnajdziemy bardzo dużą ilość najróżniejszych opcji. Jeśli pragniemy wypocząć w w gorących krajach, opalają się cały dzień na plaży, warto wziąć pod uwagę wczasy w Tunezji. Tunezja to niezwykle popularny kraj, gdzie na pewno nie trzeba będzie nam obawiać się tego, że będzie zimno albo że będzie mało słońca. Każdy z nas na pewno cieszyła by się, mając możliwość spędzenia wakacje opalając się na gorącej plaży i kąpiąc się w ciepłym morzu. Wykupując wczasy w Tunezji, czy to w jakimś hotelu czy także w pensjonacie najczęściej mamy możliwość wykupienia pakiet all inclusive.

Wczasy w czasie ponurej jesieni

To nieprawda, że na urlopy powinno się wyjeżdżać tylko latem. W wakacyjnych państwach, które są najchętniej wybierane przez turystów, miłe temperatury najczęściej dominują cały rok. Poza tym w czasie posezonowym ceny noclegów są o niebo mniejsze, co jest plusem dla wszystkich tych, którzy liczą się z każdym groszem. To doskonała okazja na urlop dla mniej zamożnych.