salonikpodrozy.pl

Spełnione marzenia o podróżowaniu

zabytki’

Łeba – miejsce na wspaniałe wczasy

Mimo faktu, że Łeba istnieje od trzynastego wieku, w swojej dzisiejszej lokalizacji funkcjonuje od 1572 r.. Założyciele pierwotnej osady nie przewidzieli prawdopodobnie, że będzie ona zatapiana przez sztormy i zasypywana przez wędrujące wydmy. Obecne położenie jest znakomite – miasteczko ma pozytywny mikroklimat, dostęp do morza, a w najbliższej okolicy jedną z najogromniejszych atrakcji przyrodniczych w Polsce – Słowiński Park Narodowy. Warto, więc już wcześniej rezerwować noclegi. Łeba, albowiem przygotowuje się już na wakacje 2014.

Kąty Rybackie wspaniały propozycja na rodzinne wakacje nad morzem

Kąty Rybackie to malutka, morska wieś rybacka, mieszcząca się w gminie Rewal. Obszar ten znajduje się w propozycjach krajoznawczych, jako Wybrzeże Rewalskie. Do najogromniejszych atrakcji miejscowości należy piaszczysta plaża, wysoki klif w jednej z zatok, jak również latarnia morska.

Jak przygotować perfekcyjny urlop dla całej rodziny? Gdzie wybrać się na urlop z całą rodziną?

Każdy z pewnością wie o tym, iż zorganizowanie urlopu z dziećmi nie jest łatwą sprawą. Dorośli powinni pomyśleć nie tylko o swoich oczekiwaniach, lecz także potrzebach swych dzieci. Niemało osób w ogóle rezygnuje rodzinnych wyjazdów właśnie z powodu problemów organizacyjnych, które mogą spotkać na swojej drodze. Nie jest to jednak dobre rozwiązanie, ponieważ rodzinne wakacje mogą okazać się niezapomnianym przeżyciem dla dla dzieci i dla rodziców.